LFF nacionālās sacensības LFF nacionālās sacensības

Otrā līga 2018 Rīga

10. kārta, 11/07/2018 19:30

Alberta Šeibeļa stadions, Riga
Skatītāju skaits: 10
Albatroz SC
5
FK Progress
0
12Jesus Teixeira de Souza Rhuan
    1Rodriguez Carl Albert
      9Vinicius Santos de Castro
      • 32'
      • 43'
      • 66'
      2Morozs Jaroslavs
        8Navarro Jose Salvador
        • 48'
        11Rimkuss Vlads (C)
        • 53'
        • 69'
        2Pētersons Emīls Jānis
        • 60'
        24Liepiņš Kārlis Miķelis
        • 85'
        6Manfrinatti Rodrigo
        • 90'
        6Telešs Dmitrijs
        • 69'
        • 85'
        3Daisuke Nomura (C)
          15Gerasimovs Valērijs
          • 69'
          22Felipe Gonçalves Hudson
            3Bagdasarjans Davids
              16Feital de Oliveira Geovani
              • 26'
              • 86'
              26Ždaņko Vladislavs
                4Duarte dos Santos Marcus Vinicius
                  17Petrovs Ņikita
                    7de Carlos Batista Victor
                      25Jennings Justin Owen
                      • 68'
                      10Youngdoo Jwa
                        8Puriņš Ruslans
                          Rezervisti
                          13Danga Edgars
                          • 60'
                          55Aleksandrovs Andrejs
                            23Ivanovs Sergejs
                            • 85'
                            • 90'
                            7Jankovskis Mihails
                            • 69'
                            • 73'
                            19Ašmensks Aleksandrs
                              21Petuņins Leonīds
                              • 69'
                              18Abolkans Filips
                                Galvenais treneris
                                Nesterenko ViktorGerasimovs Sergejs
                                Spēles tiesneši un oficiālās personas
                                Galvenais tiesnesis: Spasjonņikovs Vitālijs
                                1 tiesneša asistents: Hmurovičs Dmitrijs
                                2 tiesneša asistents: Radionenko Sergejs