LFF nacionālās sacensības LFF nacionālās sacensības

Otrā līga 2018 Rīga

8. kārta, 30/06/2018 16:00

Rīgas 49. vidusskolas stadions, Riga
Skatītāju skaits: 30
Albatroz SC
0
FK Salaspils / SK Kengaroos
1
12Jesus Teixeira de Souza Rhuan
    12Prokopenko Vadym (C)
      11De Souza Matias Jesus Rafael
        21Kozlovskis Artjoms
        • 60'
        4Duarte dos Santos Marcus Vinicius
          5Mukhovykov Anton
          • 34'
          6Felizardo Ramires Ricardo
            89Miņins Vjačeslavs
              2Pētersons Emīls Jānis
              • 46'
              15Frolovs Valērijs
              • 46'
              3Daisuke Nomura
                8Kuba Maksym
                • 85'
                8Youngdoo Jwa
                • 65'
                4Semekhin Vladyslav
                  7Amaral de Oliveira Junior Marcio
                    3Marynchuk Denys
                      5Satake Kyosei
                        22Guļenko Konstantins
                        • 36'
                        9Gasparotto Mateus (C)
                          16Miheikins Aleksandrs
                          • 60'
                          16Feital de Oliveira Geovani
                            11Iaroslav Sokol
                              Rezervisti
                              13Slišāns Emīls
                                7Rodionovs Maksims
                                • 60'
                                20Vinicius Santos de Castro
                                • 65'
                                2Panfilovs Aleksejs
                                  17de Carlos Batista Victor
                                  • 46'
                                  1Vaivods Raivo
                                    10Willmann de Mattos Santos Roberto
                                      9Pavlov Philipp
                                      • 60'
                                      1Leme Felipe Ferreira
                                        17Kuprijanovs Vadims
                                        • 46'
                                        Galvenais treneris
                                        Nesterenko ViktorBenskis Aleksandrs
                                        Spēles tiesneši un oficiālās personas
                                        Galvenais tiesnesis: Utināns Andris
                                        1 tiesneša asistents: Eniks Kārlis
                                        2 tiesneša asistents: Radionenko Sergejs