LFF nacionālās sacensības LFF nacionālās sacensības

Otrā līga 2018 Rīga

4. kārta, 08/06/2018 19:30

Alberta Šeibeļa stadions, Riga
Skatītāju skaits: 10
Albatroz SC
3
Ogres NSC
3
12Leme Felipe Ferreira
    25Dalbiņš Leo Ritvars
    • 46'
    22Dos Santos Xavier Felipe Gabriel
      13Līcis Kārlis
      • 78'
      3Daisuke Nomura
        15Škaunacis Niks Niklāvs
        • 35'
        4Danga Edgars (C)
        • 72'
        3Zaļais Kristaps
          8Satake Kyosei
            14Sanatovs Aleksejs
              6Felizardo Ramires Ricardo
              • 41'
              17Tumans Ģirts
                20Pētersons Emīls Jānis
                  11Burmistris Ģirts
                  • 42'
                  7Sousa Lima Léllis Yuri
                    7Rubīns Raivis (C)
                      9Gasparotto Mateus
                      • 20'
                      • 20'
                      • 38'
                      • 45'
                      • 60'
                      18Pāviška Linards Roberts
                        11De Souza Matias Jesus Rafael
                        • 84'
                        2Kumpiņš Staņislavs
                        • 62'
                        • 86'
                        10de Carlos Batista Victor
                          6Rudzītis Lauris
                          • 53'
                          Rezervisti
                          19Draška Emīls
                          • 84'
                          1Cinītis Ritvars
                          • 46'
                          2Manfrinatti Rodrigo
                          • 60'
                          9Vārpa Roberts
                            15Ferreira da Silva Lucas Tiago
                              4Drozdovs Jevgēnijs
                                5Vēzis Sandis
                                  5Mīligs Renārs
                                  • 53'
                                  19Malvess Patriks
                                  • 78'
                                  Galvenais treneris
                                  Nesterenko ViktorPaškovičs Vladimirs
                                  Spēles tiesneši un oficiālās personas
                                  Galvenais tiesnesis: Maļcevs Edgars
                                  1 tiesneša asistents: Radionenko Sergejs
                                  2 tiesneša asistents: Eniks Kārlis