LFF nacionālās sacensības LFF nacionālās sacensības

Otrā līga 2018 Rīga

2. kārta, 26/05/2018 19:30

Rīgas 49. vidusskolas stadions, Riga
Skatītāju skaits: 50
Albatroz SC
4
SK Babīte
0
1Leme Felipe Ferreira
    16Kopaliani Georgiy
      2Manfrinatti Rodrigo (C)
        63Paļičevs Artjoms
          4Vinicius Rodrigues de Oliveira
            55Jurakhonov Khojiakbar
            • 68'
            7Sousa Lima Léllis Yuri
            • 83'
            5Bunin Nikita (C)
              5Pereira Marques Da Silva Rodrigo
                26Miķelsons Normunds
                  8Satake Kyosei
                    24Briškens Ingmārs Andris
                    • 72'
                    10Youngdoo Jwa
                    • 40'
                    • 47'
                    32Vaguščenko Aleksandrs
                    • 46'
                    9Vinicius Santos de Castro
                    • 42'
                    • 87'
                    9Komlyev Ivan
                      11De Souza Matias Jesus Rafael
                      • 70'
                      64Ivanovs Daniils
                        3Daisuke Nomura
                        • 80'
                        • 87'
                        22Urušadze Artjoms
                        • 83'
                        6Felizardo Ramires Ricardo
                          77Sakhniuk Viktor
                            Rezervisti
                            20Saul Samuel
                            • 87'
                            • 90'+1'
                            4Romenskis Daniels
                            • 72'
                            15Vēzis Sandis
                            • 87'
                            71Okul Yurii
                            • 83'
                            17Draška Emīls
                            • 83'
                            3Jermaks Nikita
                            • 46'
                            Galvenais treneris
                            Korabļovs IgorsOkul Yurii
                            Spēles tiesneši un oficiālās personas
                            Galvenais tiesnesis: Stramkaļs Juris
                            1 tiesneša asistents: Grābējs Deniss
                            2 tiesneša asistents: Romanovskis Kristiāns