LFF nacionālās sacensības LFF nacionālās sacensības

Jaunatnes čempionāts U-13 1.-6.vieta

1. kārta, 16/10/2018 14:00

Piņķu stadions, Piņķi
Skatītāju skaits: 40
Babītes SK
3
BFC Daugavpils
1
1Dzērve Roberts
    12Razumejevs Vladislavs
      22Spunde Matīss
      • 54'
      11Baško Ralfs
      • 9'
      7Kapustins Dmitrijs
        2Vilcāns Raitis
          11Valutadatils Efraims
            17Ignatovičs Gunārs
              9Barkāns Kaspars
                8Pūdžs Valters
                  19Holbergs Viktors
                    19Bužinskis Edgars
                      3Vaisjuns Jorens
                      • 34'
                      6Pozņaks Patriks
                        6Bombins Krišjānis
                          14Linards Roberts
                            12Pāls Reinis (C)
                              7Tihonovičs Milāns
                                27Ķiecis Sandis
                                  3Multiņš Sergejs
                                    16Zīverts Gustavs
                                      9Silibitkin Aleksey
                                        17Kūmiņš Rolands
                                          13Šukurovs Arturs
                                            5Āriņš Gothards
                                              18Stivriņš Elmārs
                                                25Vanags Haralds Jānis
                                                  20Viguls Ēvalds
                                                    4Krieviņš Reinis
                                                      10Urbāns Emīls (C)
                                                        89Paņihidkins Aleksandrs
                                                          16Krupskis Rodions
                                                            8Sedols Dāvis
                                                            • 38'
                                                            5Prekelis Daniels
                                                            • 54'
                                                            21Rialāns Matīss Emīls
                                                              15Domuļevs Normunds
                                                                Galvenais treneris
                                                                Jegorovs AndrejsMaksimčuks Ivans
                                                                Spēles tiesneši un oficiālās personas
                                                                Galvenais tiesnesis: Lubgāns Rolands