LFF nacionālās sacensības LFF nacionālās sacensības

Jaunatnes čempionāts U-13 1.-6.vieta

5. kārta, 04/10/2018 18:00

Piņķu stadions, Piņķi
Skatītāju skaits: 50
Babītes SK
3
FK Dinamo Rīga
1
1Dzērve Roberts
    55Igaunis Gusts
      9Barkāns Kaspars
        30Aleksejevs Vadims
          3Vaisjuns Jorens
          • 40'
          21Kaupe Dzintars Mārtiņš
            16Zīverts Gustavs
              1Bisters Rihards
                11Valutadatils Efraims
                  54Gulbis Nikita
                    22Spunde Matīss
                      33Patrikejevs Ivans
                      • 29'
                      12Pāls Reinis (C)
                        15Fruzorovs Aleksejs
                          17Kūmiņš Rolands
                          • 22'
                          43Šišovs Viktors
                            25Vanags Haralds Jānis
                              18Babeikins Arturs
                                4Krieviņš Reinis
                                  19Kozlovs Aleksandrs
                                    6Bombins Krišjānis
                                      99Mickēvičs Tomašs
                                        21Rialāns Matīss Emīls
                                          7Smoļaņinovs Maksims
                                            89Paņihidkins Aleksandrs
                                              28Ahrems Dmitrijs
                                                27Ķiecis Sandis
                                                  37Pinzelyk Oleksandr
                                                  • 60'
                                                  19Holbergs Viktors
                                                    14Putrāns Daniils
                                                      8Sedols Dāvis
                                                      • 23'
                                                      9Petrovs Deniss
                                                        7Kapustins Dmitrijs
                                                          77Molčanovs Maksims (C)
                                                            5Āriņš Gothards
                                                              17Zaicevs Iļja
                                                                Galvenais treneris
                                                                Jegorovs AndrejsČebans Anatolijs
                                                                Spēles tiesneši un oficiālās personas
                                                                Galvenais tiesnesis: Blankenfelds Artūrs