LFF nacionālās sacensības LFF nacionālās sacensības

Jaunatnes čempionāts U-13 1.-6.vieta

6. kārta, 08/10/2018 17:00

Piņķu stadions, Piņķi
Skatītāju skaits: 46
Babītes SK
8
FS METTA
2
1Dzērve Roberts
    1Puķītis Kārlis Daniels
      9Barkāns Kaspars
        17Levins Roberts
          3Vaisjuns Jorens
          • 16'
          • 28'
          • 38'
          16Tiesnesis Toms
            11Valutadatils Efraims
              15Krūms Roberts
                7Kapustins Dmitrijs
                  25Zaharovs Kirils
                    4Krieviņš Reinis
                    • 9'
                    11Lībietis Kārlis Patriks
                      6Bombins Krišjānis
                        6Velmers Ralfs
                          17Kūmiņš Rolands
                            9Liepiņš Linards
                            • 45'
                            27Ķiecis Sandis
                              28Cvetkovs Vadims
                                16Zīverts Gustavs
                                  20Laurovs Roberts
                                  • 8'
                                  5Āriņš Gothards
                                    10Mauriņš Andris
                                      12Pāls Reinis (C)
                                      • 20'
                                      • 36'
                                      8Jamonts Kristofers
                                      • 38'
                                      8Sedols Dāvis
                                      • 14'
                                      7Grabovskis Kristaps
                                        22Spunde Matīss
                                        • 10'
                                        30Strupišs Kristaps
                                          21Rialāns Matīss Emīls
                                            89Paņihidkins Aleksandrs
                                              25Vanags Haralds Jānis
                                                19Holbergs Viktors
                                                  Galvenais treneris
                                                  Jegorovs AndrejsMihelsons Ģirts
                                                  Spēles tiesneši un oficiālās personas
                                                  Galvenais tiesnesis: Zamurs Raitis
                                                  1 tiesneša asistents: Ivlevs Nikita
                                                  2 tiesneša asistents: Lavrentiks Igors