LFF nacionālās sacensības LFF nacionālās sacensības

Pirmā līga 2018

21. kārta, 13/10/2018 14:00

Gulbenes pilsētas stadions, Gulbene Municipality
Skatītāju skaits: 60
Balvu Sporta centrs
2
FK Staiceles Bebri
0
1Vilciņš Jurģis (C)
    31Kārkliņš Andis
      16Locāns Sandis
        8Petrivs Artūrs
          9Vanags Kārlis
            19Lazdiņš Daniels
              11Sņegovs Vadims
                14Strokšs Mārtiņš
                  20Sņegovs Aleksandrs
                  • 5'
                  4Lapss Jānis
                  • 12'
                  10Ščogols Rihards
                  • 75'
                  2Lācis Kārlis
                    15Kozlovskis Mareks
                      3Smiļģis Toms
                      • 66'
                      6Saliņš Kristaps
                      • 32'
                      10Līsmanis Ronalds
                      • 88'
                      2Svetlovs Valters
                        17Ustrisovs Lotārs
                        • 74'
                        3Mačs Jānis
                          11Grāveris Kalvis (C)
                            13Maks Andis
                              6Višņakovs Jurijs
                                Rezervisti
                                22Aleksejevs Andrejs
                                  15Jansons Andis
                                  • 74'
                                  17Dokāns Raivis
                                    7Talcis Ingus
                                    • 66'
                                    21Korlašs Ingus
                                      16Stepanovs Ričards
                                        7Kamaldiņš Arvis
                                          18Migliņš Mareks
                                          • 88'
                                          Galvenais treneris
                                          Zaharāns IngusValaņins Jānis
                                          Spēles tiesneši un oficiālās personas
                                          Galvenais tiesnesis: Caune Ivars
                                          1 tiesneša asistents: Makarovs Andrejs
                                          2 tiesneša asistents: Čižovs Georgijs
                                          Ceturtais tiesnesis: Bovins Edvards
                                          Tiesnešu inspektors: Mileika Pēteris