LFF nacionālās sacensības LFF nacionālās sacensības

Otrā līga 2018 Latgale

6. kārta, 15/07/2018 15:00

Stadions "Celtnieks", Daugavpils
Skatītāju skaits: 50
BFC Daugavpils-2
3
FK Krāslava
5
35Žadanovs Daniils
    16Solims Aigars
      12Petriks Salvis
        9Bovins Jānis
        • 40'
        • 40'
        • 53'
        • 85'
        13Žaldovskis Ričards
        • 50'
        14Ungurs Edgars
        • 63'
        7Magrins Roberts (C)
        • 46'
        18Bovins Edvīns
          11Gurevičs Oļegs
            17Komarovs Deniss
              5Spēks Emīls
                3Tolkačs Igors
                • 75'
                14Kudeļkins Aleksejs
                • 55'
                7Bovins Elvis
                • 12'
                2Šeršņevs Sandis
                  19Tarasovs Pāvels
                  • 67'
                  10Ivanovs Edgars
                  • 66'
                  13Maksimčuks Jevgeņijs
                    15Sibirjanovs Dainis
                    • 34'
                    • 46'
                    4Zakreževskis Dmitrijs
                      18Kozlovs Deniss
                      • 46'
                      8Atamaņukovs Vadims (C)
                      • 85'
                      Rezervisti
                      9Skurjats Vladislavs
                      • 46'
                      15Baranovskis Pāvels
                        8Petrovs Edvards
                          21Maņušis Edgars
                          • 75'
                          4Pavļukevičs Daniils
                          • 46'
                          20Bovins Edvards
                          • 63'
                          3Buls Jānis
                          • 46'
                          • 57'
                          • 63'
                          • 81'
                          6Glaudāns Artūrs
                          • 85'
                          6Kuzmins Sergejs
                          • 55'
                          17Stumbiņš Raivis
                          • 50'
                          Galvenais treneris
                          Pogodins SergejsAtamaņukovs Vadims
                          Spēles tiesneši un oficiālās personas
                          Galvenais tiesnesis: Sarafaņuks Deniss
                          1 tiesneša asistents: Jermolajevs Aleksejs
                          2 tiesneša asistents: Jermolajeva Jeļena