LFF nacionālās sacensības LFF nacionālās sacensības

Otrā līga 2018 Latgale

4. kārta, 17/06/2018 17:00

Stadions "Celtnieks", Daugavpils
Skatītāju skaits: 50
BFC Daugavpils-2
10
Rēzeknes NBJSS
1
1Kokotins Niks
  • 46'
30Caune Intars
  • 74'
10Ivanovs Edgars
  • 64'
  • 69'
3Krainis Ervīns
    3Iļjins Kirils
    • 54'
    • 63'
    14Malecs Maksims
      11Gurevičs Oļegs
      • 30'
      6Jegorovs Igors
        20Bohāns Intars
          22Prokofjevs Vasilijs
            5Spēks Emīls
            • 46'
            7Kondrats Sergejs (C)
            • 50'
            6Šeršņevs Sandis
              15Višņakovs Vjačeslavs
              • 46'
              17Timofejevs Vladislavs
              • 46'
              2Lavrenovs Maksims
                19Kozlovs Deniss
                • 19'
                • 45'
                • 71'
                17Aleksandrovičs Rihards
                • 24'
                • 50'
                14Magrins Roberts (C)
                • 60'
                • 65'
                4Savickis Edvīns
                • 41'
                16Rakuls Dmitrijs
                • 46'
                5Berjoza Deniss
                  Rezervisti
                  12Šelkovskis Aleksejs
                  • 46'
                  1Romanovs Nikolajs
                  • 74'
                  15Kudeļkins Aleksejs
                  • 46'
                  8Marjanovs Aleksandrs
                  • 41'
                  9Ziļs Marks
                  • 65'
                  9Žigunovs Artemijs
                    18Stumbiņš Raivis
                    • 46'
                    • 49'
                    11Pudniks Kaspars
                    • 46'
                    7Gedroics Māris
                    • 46'
                    10Kurmeļovs Oļegs
                    • 50'
                    8Buls Jānis
                    • 71'
                    • 88'
                    16Hlebnajs Māris
                    • 50'
                    4Pavļukevičs Daniils
                    • 63'
                    • 90'
                    Galvenais treneris
                    Pogodins SergejsBoroduļins Aleksandrs
                    Spēles tiesneši un oficiālās personas
                    Galvenais tiesnesis: Kaniņš Armīns
                    1 tiesneša asistents: Pilacs Deivis
                    2 tiesneša asistents: Jermolajevs Anatolijs