LFF nacionālās sacensības LFF nacionālās sacensības

Otrā līga 2018 Latgale

9. kārta, 02/09/2018 14:00

Stadions "Celtnieks", Daugavpils
Skatītāju skaits: 30
BFC Daugavpils-2
4
Sēlijas SS / Ilūkstes NSS
2
1Kokotins Niks
    21Vasiļjevs Ņikita
      19Borisovs Edgars
      • 85'
      19Kaniņš Armīns
        9Stumbiņš Raivis
        • 77'
        4Uģis Salenieks
          11Bohāns Intars
          • 82'
          7Vaņins Ingus
          • 64'
          17Ivanovs Edgars
          • 88'
          5Stepans Armands
            8Timofejevs Vladislavs
            • 35'
            • 46'
            15Rubļevskis Mārtiņš (C)
            • 58'
            15Rakuls Dmitrijs
              9Demjanovs Elvijs
              • 9'
              • 35'
              5Spēks Emīls
                22Pilacs Deivis
                  23Kozlovs Deniss (C)
                  • 11'
                  • 45'+1'
                  3Sokolovs Vlads
                  • 77'
                  21Skurjats Vladislavs
                  • 46'
                  8Linards Emīls
                  • 50'
                  3Šeršņevs Sandis
                  • 46'
                  2Zans Juris
                    Rezervisti
                    22Šaraņins Ņikita
                      20Vorotinskis Aleksandrs
                        28Pavļukevičs Daniils
                        • 77'
                        10Upītis Alekss Ēriks
                        • 64'
                        4Gedroics Māris
                        • 46'
                        17Širokovs Jānis
                        • 77'
                        29Petrovs Edvards
                        • 85'
                        10Miņins Jevgenijs
                        • 46'
                        25Kirikovs Artjoms
                        • 82'
                        30Molotkovs Deniss
                        • 46'
                        • 90'+1'
                        Galvenais treneris
                        Pogodins SergejsVorotinskis Aleksandrs
                        Spēles tiesneši un oficiālās personas
                        Galvenais tiesnesis: Jermolajevs Aleksejs
                        1 tiesneša asistents: Kohans Edgars
                        2 tiesneša asistents: Bovins Edvīns