LFF nacionālās sacensības LFF nacionālās sacensības

SF1L 2018 - 1. posms

5. kārta, 26/05/2018 14:00

Stadions "Celtnieks", Daugavpils
Skatītāju skaits: 40
BFC Daugavpils
2
AFA Olaine
2
12Biznja Arīna
    55Mandrika Agnese
      9Červinska Nikole
        6Sazanova Linda
          6Reute Liene
          • 78'
          5Osiņina Lana
          • 51'
          11Starkute Everita
            4Stivriška Aija (C)
              8Skribina Diāna
              • 62'
              11Voitehovich Daria
                16Djagiļeva Taisija
                  14Kostigova Tatjana
                    4Rožaščonoka Liāna
                      15Petuhova Aļona
                      • 70'
                      7Vengreviča Viktorija (C)
                        9Ņevedomska Darja
                        • 90'
                        2Petrova Alīna
                          2Kozlova Anžela
                            10Ribakova Aleksandra
                            • 48'
                            13Čižova Jeļizaveta
                              14Samušenko Elizabete
                                3Ļebedeva Anžela
                                  Rezervisti
                                  1Špandaruka Anastasija
                                    1Mūrniece Diāna
                                      15Soldatjonoka Tatjana
                                        10Maļčikova Liāna
                                        • 70'
                                        • 76'
                                        17Stankeviča Ieva
                                          21Starikova Marija
                                            18Borisova Alisa
                                              13Semjonova Varvara
                                                19Borovkova Sandra Olivija
                                                  5Kamarūta Everita
                                                    Galvenais treneris
                                                    Sarafaņuks DenissMihaļkovs Jevgēņijs
                                                    Spēles tiesneši un oficiālās personas
                                                    Galvenais tiesnesis: Jermolajeva Jeļena
                                                    1 tiesneša asistents: Kohans Edgars
                                                    2 tiesneša asistents: Kozlovs Deniss