LFF nacionālās sacensības LFF nacionālās sacensības

Jaunatnes čempionāts U-15

2. kārta, 18/04/2018 18:30

Stadions "Celtnieks", Daugavpils
Skatītāju skaits: 30
BFC Daugavpils
1
AFA Olaine
0
12Ivanovs Artjoms
    35Radionovs Rendijs Alens
      1Šaraņins Ņikita
        1Dorofejevs Markuss
          7Kitsel Vladislav
            17Bērziņš Niks Edžus (C)
              15Linards Emīls
                7Bočs Rolands
                  5Leščovs Iļja
                    30Kačanovs Gļebs
                      6Žars Danils
                        5Žukovs Iļja
                          3Surmovičs Deniss
                            11Ferbers Simons
                              9Raščevskis Oļģerts (C)
                              • 50'
                              18Rūja Kārlis
                                2Kligulis Daniels
                                  29Tolmačovs Daniils
                                    10Kaušelis Kristiāns
                                      6Vējkrīgers Dāvis
                                        11Lizunovs Valerijs
                                          32Berezanskis Daniils
                                            16Stivriņš Vladislavs
                                              2Ģēģers Elmārs
                                                8Mikšto Mareks
                                                  14Osis Oskars
                                                    13Mateša Artūrs
                                                      38Akinfijevs Ņikita
                                                        19Skrinda Niklāvs Konrāds
                                                          14Rodčenko Maksims
                                                            18Aļehno Kirils
                                                              4Vaņins Ingus
                                                                Galvenais treneris
                                                                Sokolovs JurijsGromovs Aleksejs
                                                                Spēles tiesneši un oficiālās personas
                                                                Galvenais tiesnesis: Jermolajevs Aleksejs
                                                                1 tiesneša asistents: Kohans Edgars
                                                                2 tiesneša asistents: Tračums Edgars