LFF nacionālās sacensības LFF nacionālās sacensības

Pirmā līga 2017

23. kārta, 07/10/2017 15:00

Stadions "Celtnieks", Daugavpils
Skatītāju skaits: 44
BFC Daugavpils
4
FK Auda
0
1Vlasovs Aleksandrs
    22Mežulis Alfrēds
      9Skrebels Raivis
      • 65'
      29Gorkšs Rihards
      • 90'
      4Litvinskis Dmitrijs (C)
        95Liņģis Aigars
        • 69'
        12Sokolovs Jurijs
          8Labanovskis Mareks Matīss
            11Žaldovskis Ričards
            • 80'
            3Škirjatovs Igors
              15Truskovskis Leonīds
              • 74'
              30Gorkšs Jorens (C)
                5Liholetovs Pāvels
                • 70'
                4Apsītis Jānis
                  18Kouadio Alain Cedric Herve
                  • 45'
                  • 64'
                  • 88'
                  23Kalniņš Krists
                  • 62'
                  17Kopre Zoran
                  • 5'
                  13Grauze Ričards
                  • 78'
                  7Zalaks Verners
                  • 49'
                  6Dzikovičs Rihards
                  • 41'
                  6Cucurs Dāvis
                  • 63'
                  89Skābardis Juris
                    Rezervisti
                    22Dubodelovs Ivans
                      24Miezītis Mārtiņš
                        2Šeršņevs Sandis
                        • 80'
                        10Misjuks Grigorijs
                        • 69'
                        3Borisovs Edgars
                        • 63'
                        7Ivakins Ņikita
                          8Vasiļjevs Sergejs
                          • 70'
                          11Vītiņš Ēriks
                            10Ševčuks Iļja
                            • 74'
                            16Urbāns Edgars
                            • 65'
                            14Pakers Haralds
                              Galvenais treneris
                              Morozs ViktorsPoļakovs Nikolajs
                              Spēles tiesneši un oficiālās personas
                              Galvenais tiesnesis: Vasjkovs Sergejs
                              1 tiesneša asistents: Zavjalovs Gļebs
                              2 tiesneša asistents: Bondars Viktors
                              Ceturtais tiesnesis: Makarovs Andrejs
                              Tiesnešu inspektors: Babickis Pjotrs