LFF nacionālās sacensības LFF nacionālās sacensības

SF1L 2018 - 2. posms (1-6 v.)

3. kārta, 19/08/2018 14:00

Stadions "Celtnieks", Daugavpils
Skatītāju skaits: 30
BFC Daugavpils
5
FK Iecava
0
12Ūzuliņa Arta
    2Biezā Megija
      10Ribakova Aleksandra
      • 58'
      22Ozoliņa Adriāna
        9Červinska Nikole
          21Upīte Annika Elizabete
            19Pastare Olita
            • 65'
            28Šteinberga Ieva
              20Liniņa Paula Linda
              • 59'
              • 84'
              10Krasnova Lea (C)
                14Samušenko Elizabete
                • 58'
                5Sārta Paula
                  16Djagiļeva Taisija
                  • 58'
                  17Tauriņa Abita
                    8Skribina Diāna
                      29Druviņa Emīlija Sofija
                        4Rožaščonoka Liāna
                          25Casno Katrīna Jūlija
                            7Vengreviča Viktorija (C)
                            • 7'
                            • 73'
                            11Gaugere Renāte
                              6Reute Liene
                              • 34'
                              • 65'
                              19Dresmane Megija
                                Rezervisti
                                1Biznja Arīna
                                  2Petrova Alīna
                                  • 65'
                                  3Stolipina Agnese
                                  • 58'
                                  11Starkute Everita
                                  • 58'
                                  18Putinceva Sņežana
                                    17Stankeviča Ieva
                                    • 65'
                                    15Sparāne Amanda
                                    • 58'
                                    Galvenais treneris
                                    Sarafaņuks DenissGedertsons Jevgēnijs
                                    Spēles tiesneši un oficiālās personas
                                    Galvenais tiesnesis: Kozlovs Deniss
                                    1 tiesneša asistents: Tračums Edgars
                                    2 tiesneša asistents: Kohans Edgars