LFF nacionālās sacensības LFF nacionālās sacensības

Jaunatnes čempionāts U-15

11. kārta, 29/07/2018 16:00

Stadions "Celtnieks", Daugavpils
Skatītāju skaits: 70
BFC Daugavpils
3
FK Liepāja/LFS
0
1Maksimovs Maksims
    1Šukste Gustavs Krists
      12Ivanovs Artjoms
        12Bethers Klāvs
          11Lizunovs Valerijs
            11Fjodorovs Maksims
              4Vaņins Ingus
              • 25'
              13Mažis Toms
                8Mikšto Mareks
                  7Lapiņš Gunārs
                    14Rodčenko Maksims
                      9Riekstiņš Gustavs
                      • 9'
                      • 33'
                      10Kaušelis Kristiāns
                        21Sprūde Rojs Nils
                          2Kligulis Daniels
                            3Pikšens Kārlis
                              16Stivriņš Vladislavs
                              • 26'
                              16Pūce Roberts
                                5Leščovs Iļja
                                • 55'
                                10Navicks Arturs (C)
                                  7Kitsel Vladislav
                                    6Aršauskis Roberts Raivis
                                      6Lavrenovs Aleksejs
                                        15Kubils Sandis
                                          15Linards Emīls
                                            5Andersons Alekss
                                              9Raščevskis Oļģerts (C)
                                              • 46'
                                              17Družiņins Dāvids
                                                18Aļehno Kirils
                                                  4Ceds Ričards Dāvids
                                                    19Skrinda Niklāvs Konrāds
                                                      18Jurjevs Krists
                                                        13Mateša Artūrs
                                                          2Gaučis Ivo
                                                            Galvenais treneris
                                                            Sokolovs JurijsDaņilovs Aleksandrs
                                                            Spēles tiesneši un oficiālās personas
                                                            Galvenais tiesnesis: Makarovs Andrejs
                                                            1 tiesneša asistents: Jermolajevs Aleksejs
                                                            2 tiesneša asistents: Bovins Edvards