LFF nacionālās sacensības LFF nacionālās sacensības

2018.gada Ziemas kauss U-15

3. kārta, 17/01/2018 13:45

Elektrum Olimpiskais centrs, Riga
Skatītāju skaits: 50
BFC Daugavpils
0
FK Tukums 2000/TSS
0
12Ivanovs Artjoms
    1Grīgs Jurģis
      1Ērglis Artūrs
        7Mīļais Daniels (C)
          8Mikšto Mareks
            26Riekstiņš Kristians
              10Kaušelis Kristiāns
                8Ozols Mārtiņš
                  15Linards Emīls
                    15Cinis Kristers
                      3Surmovičs Deniss
                        21Puzānovs Kristaps
                          13Kitsel Vladislav
                            19Mūrnieks Artūrs
                              21Rodčenko Maksims
                                99Penkevics Kristers
                                  17Skrinda Niklāvs Konrāds
                                    2Auniņš Mareks
                                      20Leščovs Iļja
                                        41Burka Ralfs
                                          4Aļehno Kirils
                                            88Kūla Kristers Horens
                                              7Lavrenovs Aleksejs
                                                13Jansons Kristaps
                                                  16Stivriņš Vladislavs
                                                    4Ošis Edvards Eduards
                                                      5Mateša Artūrs
                                                        5Cibikins Edgars
                                                          2Kligulis Daniels
                                                            6Krieviņš Kristaps Kārlis
                                                              99Lizunovs Valerijs
                                                                24Feldmanis Reinis
                                                                  9Raščevskis Oļģerts (C)
                                                                    18Buls Edgars
                                                                      Galvenais treneris
                                                                      Sokolovs JurijsLapsa Andrejs
                                                                      Spēles tiesneši un oficiālās personas
                                                                      Galvenais tiesnesis: Lupanovs Sergejs
                                                                      1 tiesneša asistents: Hmurovičs Dmitrijs
                                                                      2 tiesneša asistents: Kazāks Lauris