LFF nacionālās sacensības LFF nacionālās sacensības

Jaunatnes čempionāts U-14

1. kārta, 02/04/2018 13:00

Stadions "Celtnieks", Daugavpils
Skatītāju skaits: 50
BFC Daugavpils
5
FK Tukums 2000/TSS
0
1Ērglis Artūrs
    1Čevers Leonards
      12Redjkins Azars
        22Ādamsons Rihards
          7Volosovs Timurs
            37Stupmanis Roberts Miķelis
              8Silibitkin Aleksey
                17Ūdris Renards
                  3Haritonovs Markuss
                    2Stakāns Matīss
                      20Timšāns Mairis
                        10Štāls Martins
                          2Mihaļcovs Gļebs
                            3Kurtišs Toms
                              17Kokins Olivers Otto
                              • 62'
                              15Bormanis Dāvis
                                10Samohvalovs Artjoms
                                  6Krieviņš Kristaps Kārlis
                                    6Žars Danils
                                      21Puzānovs Kristaps
                                        5Rodevičs Devids
                                          19Mūrnieks Artūrs
                                            11Baško Ralfs
                                            • 26'
                                            4Ošis Edvards Eduards (C)
                                              18Bobičs Arturs
                                              • 53'
                                              13Jansons Kristaps
                                                13Kuraks Nikita
                                                  9Lizunovs Valerijs
                                                  • 64'
                                                  4Stivriņš Juliāns
                                                  • 41'
                                                  15Ešenvalds Edgars (C)
                                                    19Žunda Gļebs
                                                      Galvenais treneris
                                                      Žavoronkovs VladimirsGrudcins Artjoms
                                                      Spēles tiesneši un oficiālās personas
                                                      Galvenais tiesnesis: Sarafaņuks Deniss
                                                      1 tiesneša asistents: Kohans Edgars
                                                      2 tiesneša asistents: Tračums Edgars