LFF nacionālās sacensības LFF nacionālās sacensības

Jaunatnes čempionāts U-14

3. kārta, 12/05/2018 16:00

Stadions "Celtnieks", Daugavpils
Skatītāju skaits: 30
BFC Daugavpils
4
FS METTA
1
12Maksimovs Maksims
    1Parfjonovs Ņikita
    • 68'
    1Ērglis Artūrs
      10Eglītis Marts
        16Horobrijs Daniils
          19Kangars Alans
          • 70'
          7Volosovs Timurs
            21Atars Kristers
              15Ešenvalds Edgars (C)
              • 7'
              18Zariņš Gustavs
              • 31'
              19Žunda Gļebs
                79Būmanis Rihards
                  9Lizunovs Valerijs
                  • 32'
                  8Mičulis Edgars
                    5Rodevičs Devids
                    • 67'
                    4Krauklis Markuss Oto
                      14Urbāns Emīls
                        15Melnis Bruno
                          10Samohvalovs Artjoms
                            99Grimze Markuss
                              11Baško Ralfs
                                6Meroža Noa
                                • 11'
                                • 68'
                                18Bobičs Arturs
                                  11Pašņevs Ņikita
                                    2Mihaļcovs Gļebs
                                      9Šits Dario (C)
                                        3Haritonovs Markuss
                                        • 70'+2'
                                        29Eglītis Raivo
                                          4Stivriņš Juliāns
                                            17Kokins Olivers Otto
                                              6Žars Danils
                                              • 19'
                                              8Buls Edgars
                                                Galvenais treneris
                                                Žavoronkovs VladimirsGoba Jānis
                                                Spēles tiesneši un oficiālās personas
                                                Galvenais tiesnesis: Jermolajevs Aleksejs
                                                1 tiesneša asistents: Kozlovs Deniss
                                                2 tiesneša asistents: Kohans Edgars