LFF nacionālās sacensības LFF nacionālās sacensības

Jaunatnes čempionāts U-14 1.-4.vieta

6. kārta, 25/10/2018 14:00

Stadions "Celtnieks", Daugavpils
Skatītāju skaits: 50
BFC Daugavpils
1
FS METTA
2
1Ērglis Artūrs
    1Parfjonovs Ņikita
      11Baško Ralfs
        9Šits Dario (C)
        • 27'
        • 31'
        • 45'
        9Lizunovs Valerijs
          7Aizpurietis Emīls
            2Mihaļcovs Gļebs
              18Zariņš Gustavs
                6Žars Danils
                  66Neimanis Kārlis
                    4Stivriņš Juliāns
                      10Eglītis Marts
                        18Bobičs Arturs
                          8Mičulis Edgars
                            3Haritonovs Markuss
                              99Grimze Markuss
                              • 45'
                              15Ešenvalds Edgars (C)
                              • 46'
                              79Būmanis Rihards
                                8Buls Edgars
                                  15Melnis Bruno
                                  • 48'
                                  19Žunda Gļebs
                                    21Atars Kristers
                                      Rezervisti
                                      12Maksimovs Maksims
                                        11Pašņevs Ņikita
                                          14Urbāns Emīls
                                            7Multiņš Sergejs
                                              5Buks Rainers
                                                20Silibitkin Aleksey
                                                  10Samohvalovs Artjoms
                                                    17Kokins Olivers Otto
                                                      Galvenais treneris
                                                      Žavoronkovs VladimirsGoba Jānis
                                                      Spēles tiesneši un oficiālās personas
                                                      Galvenais tiesnesis: Bogdanovs Dmitrijs
                                                      1 tiesneša asistents: Jermolajevs Aleksejs
                                                      2 tiesneša asistents: Bovins Edvards