LFF nacionālās sacensības LFF nacionālās sacensības

Pirmā līga 2017

9. kārta, 28/10/2017 14:00

Stadions "Celtnieks", Daugavpils
Skatītāju skaits: 128
BFC Daugavpils
4
Grobiņas SC
0
1Vlasovs Aleksandrs
  • 12'
31Ozols Vents
    12Sokolovs Jurijs (C)
    • 85'
    13Tīls Filips
      7Zalaks Verners
      • 50'
      22Dobrecovs Devids
        3Borisovs Edgars
          2Tumanovs Antons
            18Kouadio Alain Cedric Herve
            • 89'
            8Krautmanis Jānis
              10Ševčuks Iļja
              • 81'
              12Norenbergs Lauris
              • 63'
              9Skrebels Raivis
              • 44'
              14Simsons Artis
                14Akifjevs Grigorijs
                  17Knapšis Emīls
                    11Žaldovskis Ričards
                    • 75'
                    20Sāmietis Raimonds
                    • 64'
                    5Liholetovs Pāvels
                    • 66'
                    • 77'
                    • 90'+1'
                    3Ostelis Zigis (C)
                    • 75'
                    6Cucurs Dāvis
                      7Freimanis Edgars
                      • 90'+2'
                      Rezervisti
                      22Sļepčonoks Vadims
                      • 12'
                      11Norenbergs Sandris
                      • 63'
                      16Akifjevs Aleksandrs
                        6Dzintars Markuss Rihards
                        • 75'
                        17Kopre Zoran
                        • 81'
                        • 88'
                        8Bohāns Intars
                        • 90'+1'
                        15Sibirjanovs Dainis
                        • 85'
                        4Litvinskis Dmitrijs
                          2Šeršņevs Sandis
                            Galvenais treneris
                            Morozs ViktorsDobrecovs Viktors
                            Spēles tiesneši un oficiālās personas
                            Galvenais tiesnesis: Naļivaiko Dmitrijs
                            1 tiesneša asistents: Botošs Ruslans
                            2 tiesneša asistents: Ševčenko Deniss
                            Ceturtais tiesnesis: Makarovs Andrejs
                            Tiesnešu inspektors: Direktorenko Vladimirs