LFF nacionālās sacensības LFF nacionālās sacensības

Pirmā līga 2018

10. kārta, 21/07/2018 18:00

Stadions "Celtnieks", Daugavpils
Skatītāju skaits: 150
BFC Daugavpils / Progress
4
FK Smiltene/BJSS
0
1Dubodelovs Ivans
    1Mežulis Toms
      19Afanasjevs Valerijs
      • 68'
      24Rullis Ričards
      • 70'
      30Sokolovs Jurijs
      • 58'
      • 64'
      20Sorokins Artūrs Emīls
        11Žaldovskis Ričards
        • 60'
        9Gaigals Dāvis (C)
        • 68'
        9Askerov Vugar
        • 8'
        • 32'
        5Kuprišs Kristaps
          5Ivanovs Edgars
            15Dūmiņš Raimonds
              7Cucurs Dāvis
                2Klots Reinholds
                  8Skrebels Raivis (C)
                  • 64'
                  26Rozītis Rūdis
                    18Kouadio Alain Cedric Herve
                    • 47'
                    • 60'
                    3Veģeris Eduards
                      20Lebamba Stanislav
                        16Putrālis Olafs
                          10Ševčuks Iļja
                          • 69'
                          11Akmins Ralfs
                          • 89'
                          Rezervisti
                          22Žadanovs Daniils
                            14Rozītis Kārlis
                              35Bujanovs Viktors
                                12Fiļipovs Sentis
                                • 68'
                                3Spēks Emīls
                                • 69'
                                23Kozlovs Deniss
                                • 68'
                                24Carmona Munoz Naisir
                                • 60'
                                15Sibirjanovs Dainis
                                • 60'
                                2Bohāns Intars
                                • 64'
                                • 75'
                                Galvenais treneris
                                Morozs ViktorsRozītis Andis
                                Spēles tiesneši un oficiālās personas
                                Galvenais tiesnesis: Spasjonņikovs Vitālijs
                                1 tiesneša asistents: Lavrentiks Igors
                                2 tiesneša asistents: Dirnēns Ralfs
                                Ceturtais tiesnesis: Bovins Edvards
                                Tiesnešu inspektors: Kazāks Ivars