LFF nacionālās sacensības LFF nacionālās sacensības

Pirmā līga 2018

17. kārta, 15/09/2018 17:00

Stadions "Celtnieks", Daugavpils
Skatītāju skaits: 350
BFC Daugavpils / Progress
4
Rēzeknes FA/BJSS
2
1Dubodelovs Ivans
    23Maslobojevs Aleksejs
      9Askerov Vugar
      • 36'
      • 60'
      29Vjalkins Edgars
      • 21'
      3Iļjins Kirils
        20Amemiya Kotaro
          30Sokolovs Jurijs
          • 24'
          10Silagailis Guntars (C)
            20Lebamba Stanislav
              14Hishida Taku
                7Cucurs Dāvis
                • 58'
                11Karačkovs Arvis
                • 46'
                11Žaldovskis Ričards
                • 73'
                21Silovs Dmitrijs
                • 25'
                • 38'
                • 75'
                19Afanasjevs Valerijs
                • 81'
                • 90'+3'
                4Aguls Vitālijs
                • 70'
                8Skrebels Raivis (C)
                  5Staško Artjoms
                    18Kouadio Alain Cedric Herve
                    • 2'
                    • 19'
                    13Ivenkovs Pēteris
                      27Zalaks Verners
                        8Borisovs Dmitrijs
                          Rezervisti
                          22Žadanovs Daniils
                            1Kļaviņš Uģis
                              2Truskovskis Leonīds
                                3Prokopkins Sergejs
                                  5Ivanovs Edgars
                                  • 73'
                                  7Rogozins Andrejs
                                  • 46'
                                  • 49'
                                  17Magrins Roberts
                                  • 90'+3'
                                  9Dobratuļins Ņikita
                                  • 75'
                                  • 88'
                                  24Carmona Munoz Naisir
                                  • 60'
                                  • 85'
                                  36Naoe Shogo
                                    15Amaral de Oliveira Junior Marcio
                                      32Markušins Maksims
                                        10Sibirjanovs Dainis
                                          18Galajs Armans
                                            Galvenais treneris
                                            Morozs ViktorsKurbatovs Kirils
                                            Spēles tiesneši un oficiālās personas
                                            Galvenais tiesnesis: Vasjkovs Sergejs
                                            1 tiesneša asistents: Lemkins Arnis
                                            2 tiesneša asistents: Morozovs Jevgēnijs
                                            Ceturtais tiesnesis: Bovins Edvards
                                            Tiesnešu inspektors: Supe Ādolfs