LFF nacionālās sacensības LFF nacionālās sacensības

SF1L 2018 - 1. posms

3. kārta, 13/05/2018 14:00

Stadions "Celtnieks", Daugavpils
Skatītāju skaits: 40
BFC Daugavpils
4
Rēzeknes novada BJSS
1
12Biznja Arīna
    1Kudrjavceva Kristīne
      2Petrova Alīna
        10Ivanova Evita
          17Daņilova Darja
          • 46'
          14Bauska Lāsma
            16Djagiļeva Taisija
            • 83'
            23Dimpere Viktorija
            • 14'
            • 74'
            4Rožaščonoka Liāna
              17Rivča Annemarija
                10Ribakova Aleksandra
                  8Ludborža Līga
                    6Reute Liene
                    • 79'
                    • 88'
                    20Greiža Krista
                      11Starkute Everita
                      • 85'
                      9Špūle Laima
                        8Skribina Diāna
                          15Škuratova Marina (C)
                            7Vengreviča Viktorija (C)
                            • 8'
                            • 11'
                            6Semjonova Karīna
                              14Samušenko Elizabete
                              • 87'
                              3Antāne Laura
                                Rezervisti
                                13Stankeviča Ieva
                                • 85'
                                12Greivule Katrīna
                                • 74'
                                15Soldatjonoka Tatjana
                                  5Kamarūta Everita
                                  • 83'
                                  1Špandaruka Anastasija
                                    19Borisova Alisa
                                    • 87'
                                    18Semjonova Varvara
                                      9Červinska Nikole
                                      • 46'
                                      Galvenais treneris
                                      Sarafaņuks DenissIgors Derjagins
                                      Spēles tiesneši un oficiālās personas
                                      Galvenais tiesnesis: Jermolajeva Jeļena
                                      1 tiesneša asistents: Kohans Edgars
                                      2 tiesneša asistents: Tračums Edgars