LFF nacionālās sacensības LFF nacionālās sacensības

2018.gada Ziemas kauss U-16

1. kārta, 24/01/2018 11:00

Elektrum Olimpiskais centrs, Riga
Skatītāju skaits: 70
BFC Daugavpils
1
Riga FC
0
12Šelkovskis Aleksejs
    1Cereņja Artūrs
      1Kokotins Niks
        35Aleksandrovs Niks Daniels
          21Stumbiņš Raivis
            4Solovjovs Deniss
              99Raščevskis Oļģerts
                7Silakovs Nikita
                • 46'
                25Ivanovs Raivo Dāniels
                  10Puzikovs Maksims
                    4Miņins Jevgenijs
                      77Kandalincevs Vladimirs
                        15Kirikovs Artjoms
                          13Averins Vadims
                            11Čemis Vladislavs
                              25Judincevs Aleksejs
                              • 90'+1'
                              10Molotkovs Deniss
                                20Muzafarovs Maksims (C)
                                • 23'
                                9Pavļukevičs Daniils
                                • 49'
                                3Solovjovs Kirils
                                  19Ziļs Marks
                                    99Čugunovs Svetoslavs
                                      5Kudeļkins Aleksejs
                                        40Bočs Rolands
                                          20Rakuls Dmitrijs
                                            15Namovirs Romans
                                              18Petriks Salvis
                                                88Glaudāns Agris
                                                  30Sokolovs Vlads
                                                    2Šarigins Ņikita
                                                      8Timofejevs Vladislavs (C)
                                                      • 23'
                                                      • 38'
                                                      5Gražis Aļģirdas
                                                        23Rodčenko Maksims
                                                          23Kuļšs Staņislavs
                                                            3Surmovičs Deniss
                                                              21Valmiers Dāvis Mārcis
                                                                Galvenais treneris
                                                                Pogodins SergejsAstafjevs Vitālijs
                                                                Spēles tiesneši un oficiālās personas
                                                                Galvenais tiesnesis: Ķēniņš Artis
                                                                1 tiesneša asistents: Leladze Roberts
                                                                2 tiesneša asistents: Kazāks Lauris