LFF nacionālās sacensības LFF nacionālās sacensības

Jaunatnes čempionāts U-15

3. kārta, 24/04/2018 14:00

Stadions "Celtnieks", Daugavpils
Skatītāju skaits: 50
BFC Daugavpils
2
Riga FC
0
1Šaraņins Ņikita
    16Višņakovs Aleksandrs
      12Ivanovs Artjoms
        1Cereņja Artūrs
          4Vaņins Ingus
            22Šteingolds Deniels
              5Leščovs Iļja
                8Zaharovs Antons
                  13Mateša Artūrs
                    14Pedelis Eduards
                      7Kitsel Vladislav
                        7Kozincevs Markuss
                          14Rodčenko Maksims
                            15Švābe Kristers Kārlis
                              9Raščevskis Oļģerts (C)
                              • 16'
                              13Gailītis Ronalds
                                15Linards Emīls
                                  18Donchenko Nikita
                                    11Lizunovs Valerijs
                                      2Šarigins Ņikita
                                        6Lavrenovs Aleksejs
                                          17Samharadze Edžus
                                            8Mikšto Mareks
                                            • 20'
                                            11Kļimovs Ņikita
                                              18Aļehno Kirils
                                                31Mihailovs Vladislavs
                                                  2Kligulis Daniels
                                                    10Sirbu Dans
                                                      10Kaušelis Kristiāns
                                                        19Rezņikovs Baruhs (C)
                                                          19Skrinda Niklāvs Konrāds
                                                          • 54'
                                                          5Gražis Aļģirdas
                                                            16Stivriņš Vladislavs
                                                              39Martinovičs Maksims
                                                                Galvenais treneris
                                                                Sokolovs JurijsKožans Sergejs
                                                                Spēles tiesneši un oficiālās personas
                                                                Galvenais tiesnesis: Bogdanovs Dmitrijs
                                                                1 tiesneša asistents: Jermolajevs Aleksejs
                                                                2 tiesneša asistents: Makarovs Andrejs