LFF nacionālās sacensības LFF nacionālās sacensības

SF1L 2018 - 1. posms

1. kārta, 15/04/2018 18:30

Stadions "Celtnieks", Daugavpils
Skatītāju skaits: 40
BFC Daugavpils
0
Rīgas Futbola skola - 1
4
12Davidčuka Paula
  • 46'
12Lielause Marta
    2Petrova Alīna
    • 65'
    19Sadikova Vasilisa
    • 36'
    • 74'
    9Červinska Nikole
    • 84'
    14Čubare Evelīna Sendija
    • 45'
    • 53'
    14Samušenko Elizabete
    • 87'
    16Kuzmina Līna
      3Starkute Everita
      • 77'
      9Medvedeva Amanda
        8Skribina Diāna
          11Suvītra Diāna
            6Reute Liene
              5Timofejeva Olga
              • 46'
              10Ribakova Aleksandra
              • 67'
              10Krasnova Ieva
              • 83'
              7Vengreviča Viktorija (C)
              • 88'
              7Lorence Luīze (C)
                4Rožaščonoka Liāna
                • 74'
                6Ņikitina Dana Nikola
                • 86'
                16Djagiļeva Taisija
                  8Gricienko Ērika
                    Rezervisti
                    1Špandaruka Anastasija
                    • 46'
                    1Redzoba Sintija
                      15Grincevičute Iveta Vitālija
                      • 65'
                      20Lubiņa Arta Luīze
                      • 46'
                      • 88'
                      • 90'
                      19Borisova Alisa
                      • 77'
                      17Koha Jevgenija
                      • 83'
                      5Kamarūta Everita
                      • 87'
                      15Brahmane Nikola
                      • 74'
                      18Putinceva Sņežana
                      • 67'
                      3Ušpaleviča Evelīna
                      • 53'
                      • 79'
                      17Daņilova Darja
                      • 74'
                      13Lodziņa Kristīne Evelīna
                      • 86'
                      11Biznja Arīna
                      • 84'
                      Galvenais treneris
                      Sarafaņuks DenissRočāne Anastasija
                      Spēles tiesneši un oficiālās personas
                      Galvenais tiesnesis: Bogdanovs Dmitrijs
                      1 tiesneša asistents: Tračums Edgars
                      2 tiesneša asistents: Kohans Edgars