LFF nacionālās sacensības LFF nacionālās sacensības

2018.gada Ziemas kauss U-15

5. kārta, 18/01/2018 14:00

Elektrum Olimpiskais centrs, Riga
Skatītāju skaits: 100
BFC Daugavpils
0
Rīgas Futbola skola
0
1Ērglis Artūrs
    24Ofmans Vjačeslavs
      12Ivanovs Artjoms
        1Šipicins Edvards
          3Surmovičs Deniss
          • 47'
          2Ārgalis Artjoms
            17Skrinda Niklāvs Konrāds
              10Bankovskis Raitis
                9Raščevskis Oļģerts (C)
                  6Alksnis Artis
                    4Aļehno Kirils
                      21Ročans Vadims
                        99Lizunovs Valerijs
                          8Kroļikovs Daniels (C)
                            21Rodčenko Maksims
                              9Masalovs Maksimiliāns
                                18Buls Edgars
                                  15Ostapenko Artūrs
                                    13Kitsel Vladislav
                                      22Majorovs Ivans
                                        20Leščovs Iļja
                                          14Ļebedevs Ņikita
                                          • 50'
                                          8Mikšto Mareks
                                            3Zavackis Žans
                                              15Linards Emīls
                                                16Vuškāns Ronalds
                                                  5Mateša Artūrs
                                                    5Skorinkins Oļegs
                                                      7Lavrenovs Aleksejs
                                                        4Matvejevs Artūrs
                                                          16Stivriņš Vladislavs
                                                            23Ostapenko Arsēnijs
                                                              10Kaušelis Kristiāns
                                                              • 27'
                                                              18Mitkovecs Aleks
                                                                7Derevjanko Daņila
                                                                  Galvenais treneris
                                                                  Sokolovs JurijsVicehovskis Viktors
                                                                  Spēles tiesneši un oficiālās personas
                                                                  Galvenais tiesnesis: Vītoliņš Artūrs
                                                                  1 tiesneša asistents: Saulenbergs Rihards
                                                                  2 tiesneša asistents: Hmurovičs Dmitrijs