LFF nacionālās sacensības LFF nacionālās sacensības

2018.gada Ziemas kauss U-16

4. kārta, 25/01/2018 11:00

Elektrum Olimpiskais centrs, Riga
Skatītāju skaits: 70
BFC Daugavpils
2
Rīgas Futbola skola
0
1Kokotins Niks
    1Vilkovs Sergejs
      12Šelkovskis Aleksejs
        12Sokolovs Maksims
          15Kirikovs Artjoms
            22Gorodnickis Artūrs
              5Kudeļkins Aleksejs
                3Vorančuks Vladislavs
                • 45'
                9Pavļukevičs Daniils
                  10Griškovs Guntis
                    18Petriks Salvis
                    • 13'
                    14Guļijevs Damirs
                      10Molotkovs Deniss
                        8Zamullo Artjoms
                          20Rakuls Dmitrijs
                          • 41'
                          16Zālītis Juris
                            19Ziļs Marks
                              2Boļšakovs Igors
                                11Čemis Vladislavs
                                  5Bāliņš Krists
                                    3Surmovičs Deniss
                                      19Čukarins Jevgenijs
                                        23Rodčenko Maksims
                                          13Matvejevs Ivans
                                            30Sokolovs Vlads
                                              9Cvetkovs Gļebs
                                                99Raščevskis Oļģerts
                                                  7Trjahovs Daniils
                                                  • 45'
                                                  8Timofejevs Vladislavs (C)
                                                  • 45'
                                                  21Kazaks Krišjānis
                                                    21Stumbiņš Raivis
                                                      18Butorins Artjoms
                                                        25Ivanovs Raivo Dāniels
                                                          4Meļņiks Deniss (C)
                                                            Galvenais treneris
                                                            Pogodins SergejsStradiņš Aleksandrs
                                                            Spēles tiesneši un oficiālās personas
                                                            Galvenais tiesnesis: Mihovičs Edgars
                                                            1 tiesneša asistents: Šakurovs Artūrs
                                                            2 tiesneša asistents: Ivlevs Nikita