LFF nacionālās sacensības LFF nacionālās sacensības

2018.gada Ziemas kauss U-14

4. kārta, 01/02/2018 12:00

Elektrum Olimpiskais centrs, Riga
Skatītāju skaits: 50
BFC Daugavpils
1
Rīgas Futbola skola
0
1Ērglis Artūrs
    1Maculevičs Konstantīns
      12Redjkins Azars
        26Žaleiko Gļebs
          18Bobičs Arturs
            27Raizers Dmitrijs
              8Buls Edgars
                2Ilenāns Kristiāns
                • 24'
                4Žunda Gļebs
                  14Sorokins Maksims
                    5Rodevičs Devids
                      25Ustinovs Artjoms
                        14Urbāns Emīls
                          17Penka Ričards
                            16Horobrijs Daniils
                              3Kuzņecovs Roberts
                                7Volosovs Timurs
                                • 29'
                                10Aleksejevs Aleksandrs
                                  15Ešenvalds Edgars (C)
                                    22Gorodņickis Roberts
                                      3Haritonovs Markuss
                                        4Habarovs Dmitrijs
                                          2Mihaļcovs Gļebs
                                            13Kadikovs Luka
                                              6Žars Danils
                                                5Pumpurs Mārtiņš
                                                  20Silibitkin Aleksey
                                                    11Fedotovs Ralfs
                                                      9Lizunovs Valerijs
                                                      • 32'
                                                      9Trefilovs Vadims
                                                        10Samohvalovs Artjoms
                                                          15Markuševskis Artjoms
                                                            17Kuraks Nikita
                                                              18Vīksna Aivars (C)
                                                                11Baško Ralfs
                                                                  Galvenais treneris
                                                                  Žavoronkovs VladimirsKohans Dmitrijs
                                                                  Spēles tiesneši un oficiālās personas
                                                                  Galvenais tiesnesis: Ķēniņš Artis
                                                                  1 tiesneša asistents: Kazāks Lauris
                                                                  2 tiesneša asistents: Leladze Roberts