LFF nacionālās sacensības LFF nacionālās sacensības

Jaunatnes čempionāts U-15

5. kārta, 02/05/2018 14:00

Stadions "Celtnieks", Daugavpils
Skatītāju skaits: 60
BFC Daugavpils
3
Rīgas Futbola skola
0
1Maksimovs Maksims
    24Ofmans Vjačeslavs
      12Ivanovs Artjoms
        6Alksnis Artis
          13Mateša Artūrs
            14Ļebedevs Ņikita
              7Kitsel Vladislav
                2Ārgalis Artjoms
                  15Linards Emīls
                    3Zavackis Žans
                    • 70'
                    9Raščevskis Oļģerts (C)
                    • 4'
                    • 51'
                    13Kodoliņš Lūkass
                      18Aļehno Kirils
                        9Masalovs Maksimiliāns
                          8Mikšto Mareks
                            18Mitkovecs Aleks
                            • 28'
                            11Lizunovs Valerijs
                              7Derevjanko Daņila
                                10Kaušelis Kristiāns
                                • 53'
                                16Vuškāns Ronalds
                                  14Rodčenko Maksims
                                    21Ročans Vadims
                                      19Skrinda Niklāvs Konrāds
                                        8Kroļikovs Daniels
                                        • 40'
                                        5Leščovs Iļja
                                          23Ostapenko Arsēnijs (C)
                                            4Vaņins Ingus
                                              15Ostapenko Artūrs
                                                16Stivriņš Vladislavs
                                                  22Majorovs Ivans
                                                    2Kligulis Daniels
                                                      10Bankovskis Raitis
                                                        1Šipicins Edvards
                                                          17Zustars Artūrs
                                                            Galvenais treneris
                                                            Sokolovs JurijsVicehovskis Viktors
                                                            Spēles tiesneši un oficiālās personas
                                                            Galvenais tiesnesis: Bogdanovs Dmitrijs
                                                            1 tiesneša asistents: Jermolajeva Jeļena
                                                            2 tiesneša asistents: Bovins Edvards