LFF nacionālās sacensības LFF nacionālās sacensības

Jaunatnes čempionāts U-14

5. kārta, 09/05/2018 14:00

Stadions "Celtnieks", Daugavpils
Skatītāju skaits: 65
BFC Daugavpils
1
Rīgas Futbola skola
1
1Ērglis Artūrs
    12Rusiņš Marks
      12Maksimovs Maksims
        1Maculevičs Konstantīns
          8Buls Edgars
          • 19'
          11Fedotovs Ralfs
            17Kokins Olivers Otto
              4Rožkalns Toms
                5Rodevičs Devids
                  27Raizers Dmitrijs
                    9Lizunovs Valerijs
                      18Vīksna Aivars (C)
                        16Horobrijs Daniils
                          14Sorokins Maksims
                            19Žunda Gļebs
                              17Penka Ričards
                                2Mihaļcovs Gļebs
                                  15Markuševskis Artjoms
                                    4Stivriņš Juliāns
                                      22Gorodņickis Roberts
                                        7Volosovs Timurs
                                          20Grīnbergs Marats
                                            18Bobičs Arturs
                                              8Morozs Iļja
                                              • 47'
                                              10Samohvalovs Artjoms
                                                7Višņevskis Artjoms
                                                  20Urbāns Emīls
                                                    10Aleksejevs Aleksandrs
                                                      15Ešenvalds Edgars (C)
                                                        5Pumpurs Mārtiņš
                                                          6Kuraks Nikita
                                                            2Ilenāns Kristiāns
                                                              3Haritonovs Markuss
                                                                25Ustinovs Artjoms
                                                                  26Žaleiko Gļebs
                                                                    Galvenais treneris
                                                                    Žavoronkovs VladimirsKohans Dmitrijs
                                                                    Spēles tiesneši un oficiālās personas
                                                                    Galvenais tiesnesis: Bogdanovs Dmitrijs
                                                                    1 tiesneša asistents: Bovins Edvards
                                                                    2 tiesneša asistents: Jermolajeva Jeļena