LFF nacionālās sacensības LFF nacionālās sacensības

Sieviešu Futbola 1. līga 2017 - 2. posms (1-5)

1. kārta, 31/08/2017 15:00

Stadions "Celtnieks", Daugavpils
Skatītāju skaits: 30
BFC Daugavpils
2
Rīgas Futbola skola - 2
1
22Ņesterova Sofja
    1Mosunova Aleksandra
      8Skribina Diāna
      • 55'
      9Medvedeva Amanda
        7Vengreviča Viktorija (C)
        • 22'
        6Ņikitina Dana Nikola
          20Laskova Eleonora
            5Timofejeva Olga
              15Grincevičute Iveta Vitālija
              • 62'
              10Krasnova Ieva
                16Djagiļeva Taisija
                  18Valaka Anna Marija
                    14Rožaščonoka Liāna
                      3Jevstigņejeva Valērija
                      • 49'
                      • 55'
                      10Ribakova Aleksandra
                        16Kuzmina Līna
                          5Potaša Daina
                            17Koha Jevgenija
                              9Červinska Nikole
                                11Suvītra Diāna
                                • 8'
                                6Reute Liene
                                • 85'
                                7Lorence Luīze (C)
                                  Rezervisti
                                  13Gavrilenko Anastasija
                                    12Lielause Marta
                                      33Biznja Arīna
                                        20Koļcova Anastasija
                                          2Petrova Alīna
                                          • 55'
                                          25Redzoba Sintija
                                            19Soldatjonoka Tatjana
                                              4Fūrmane Signe
                                                44Daņilova Darja
                                                  14Čubare Evelīna Sendija
                                                  • 55'
                                                  11Fedotova Viktorija
                                                    3Starkute Everita
                                                      Galvenais treneris
                                                      Sarafaņuks DenissRočāne Anastasija
                                                      Spēles tiesneši un oficiālās personas
                                                      Galvenais tiesnesis: Jermolajeva Jeļena
                                                      1 tiesneša asistents: Jermolajevs Aleksejs
                                                      2 tiesneša asistents: Kohans Edgars