LFF nacionālās sacensības LFF nacionālās sacensības

SF1L 2018 - 1. posms

10. kārta, 31/07/2018 14:00

Stadions "Celtnieks", Daugavpils
Skatītāju skaits: 20
BFC Daugavpils
3
Rīgas Futbola skola - 2
0
1Biznja Arīna
  • 46'
12Savunova Jeļena
    21Grincevičute Iveta Vitālija
      18Kivliņa Anastasija
        14Samušenko Elizabete
        • 46'
        3Gergeležiu Sofija (C)
          8Skribina Diāna
          • 58'
          5Krjučkova Jūlija
            10Ribakova Aleksandra
            • 46'
            21Zlatoustova Anastasija
            • 35'
            • 74'
            4Rožaščonoka Liāna
              10Mazurova Milana
                7Vengreviča Viktorija (C)
                • 69'
                8Baranovska Anna
                • 75'
                6Reute Liene
                • 78'
                2Freimane Aurēlija
                  16Djagiļeva Taisija
                  • 46'
                  22Mada Jeļena
                  • 22'
                  2Petrova Alīna
                  • 46'
                  7Kozuliņa Kristiāna
                  • 59'
                  9Červinska Nikole
                    9Nagle Ksenija
                      Rezervisti
                      12Ūzuliņa Arta
                      • 46'
                      20Nadvirņanska Darja
                      • 75'
                      20Liniņa Linda Paula
                      • 46'
                      • 51'
                      6Vlasova Tatjana
                        15Stankeviča Jūlija
                        • 78'
                        17Ķempe Līga
                          11Starkute Everita
                          • 46'
                          15Rozenberga Samanta
                          • 22'
                          17Sparāne Amanda
                          • 46'
                          14Starceva Elīna
                          • 59'
                          3Stolipina Agnese
                          • 46'
                          • 59'
                          19Pastare Olita
                          • 59'
                          Galvenais treneris
                          Sarafaņuks DenissŠaļimova Tatjana
                          Spēles tiesneši un oficiālās personas
                          Galvenais tiesnesis: Jermolajeva Jeļena
                          1 tiesneša asistents: Kohans Edgars
                          2 tiesneša asistents: Kozlovs Deniss