LFF nacionālās sacensības LFF nacionālās sacensības

2018.gada Ziemas kauss U-14

1. kārta, 31/01/2018 11:00

Elektrum Olimpiskais centrs, Riga
Skatītāju skaits: 30
BFC Daugavpils
1
SK Super Nova
0
1Ērglis Artūrs
    99Pērkons Endijs Miervaldis
      12Redjkins Azars
        1Ļitovčenko Dāvids
          5Rodevičs Devids
            10Zelmanis Rolands
              14Urbāns Emīls
                18Jakubovskis Roberts
                  10Samohvalovs Artjoms
                    23Brakovskis Dāvis
                      6Žars Danils
                        13Mūrnieks Rainers
                          9Lizunovs Valerijs
                            22Žabins Leonards (C)
                              3Haritonovs Markuss
                                62Sticenko Kristofers
                                  11Baško Ralfs
                                    8Godiņš Kristians
                                      8Buls Edgars
                                        69Šusts Jēkabs-Māris
                                          17Kuraks Nikita
                                            17Kārkliņš Mareks
                                              7Volosovs Timurs
                                                31Kazaks Reinis
                                                  20Silibitkin Aleksey
                                                  • 27'
                                                  12Cīrulis Matīss Ričards
                                                    15Ešenvalds Edgars (C)
                                                      40Sterkins Daniels
                                                        16Horobrijs Daniils
                                                          77Moiseikins Dmitrijs
                                                            18Bobičs Arturs
                                                              24Paeglis Aleksis
                                                                2Mihaļcovs Gļebs
                                                                  30Ivaškins Artemijs
                                                                    4Žunda Gļebs
                                                                      47Sejāns Artūrs
                                                                        Galvenais treneris
                                                                        Žavoronkovs VladimirsEižvertiņš Artūrs
                                                                        Spēles tiesneši un oficiālās personas
                                                                        Galvenais tiesnesis: Zamurs Raitis
                                                                        1 tiesneša asistents: Šakurovs Artūrs
                                                                        2 tiesneša asistents: Ivlevs Nikita