LFF nacionālās sacensības LFF nacionālās sacensības

Pirmā līga 2018

3. kārta, 06/05/2018 14:00

Stadions "Celtnieks", Daugavpils
Skatītāju skaits: 200
BFC Daugavpils/Progress
6
FK Auda
0
1Dubodelovs Ivans
    19Myshei Serhii
    • 64'
    5Liholetovs Pāvels
    • 68'
    23Ivakins Ņikita
    • 33'
    30Sokolovs Jurijs
    • 66'
    • 76'
    28Pihockis Staņislavs
    • 82'
    4Akifjevs Grigorijs
    • 82'
    30Gorkšs Jorens (C)
      10Ševčuks Iļja
        11Kim Yeon Wang
          8Skrebels Raivis (C)
            7Misjuks Grigorijs
            • 55'
            9Askerov Vugar
            • 64'
            • 72'
            • 84'
            5Truņins Pāvels
              24Carmona Munoz Naisir
              • 61'
              29Gorkšs Rihards
                18Kouadio Alain Cedric Herve
                • 42'
                8Labanovskis Mareks Matīss
                  19Afanasjevs Valerijs
                    77Bricis Edgars
                      16Urbāns Edgars
                      • 11'
                      • 76'
                      22Mežulis Alfrēds
                      • 87'
                      Rezervisti
                      22Žadanovs Daniils
                        12Puriņš Ritvars
                        • 87'
                        3Iļjins Kirils
                        • 76'
                        4Apsītis Jānis
                        • 55'
                        20Lebamba Stanislav
                        • 61'
                        17Ivanovs Pāvels
                        • 82'
                        2Truskovskis Leonīds
                          25Zeņkovs Aleksandrs
                          • 33'
                          11Morozs Jegors
                          • 76'
                          • 86'
                          14Bukšs Mārtiņš
                            15Sibirjanovs Dainis
                            • 84'
                            18Graudums Kristaps
                              23Magrins Roberts
                              • 68'
                              31Barinovs Igors
                              • 64'
                              Galvenais treneris
                              Morozs ViktorsŠtrubo Eduards
                              Spēles tiesneši un oficiālās personas
                              Galvenais tiesnesis: Anufrijevs Aleksandrs
                              1 tiesneša asistents: Griščenko Aleksejs
                              2 tiesneša asistents: Borisevičs Eduards
                              Ceturtais tiesnesis: Makarovs Andrejs
                              Tiesnešu inspektors: Direktorenko Vadims