LFF nacionālās sacensības LFF nacionālās sacensības

Pirmā līga 2018

9. kārta, 14/07/2018 17:00

Stadions "Celtnieks", Daugavpils
Skatītāju skaits: 150
BFC Daugavpils/Progress
8
FK Staiceles Bebri
0
1Dubodelovs Ivans
  • 73'
16Miņins Adrians
    9Askerov Vugar
    • 62'
    • 72'
    13Lācis Kārlis
    • 50'
    8Skrebels Raivis (C)
      10Līsmanis Ronalds
      • 71'
      4Ivanovs Aleksandrs
        12Jansons Valdis
          7Cucurs Dāvis
          • 90'+1'
          14Strokšs Mārtiņš
            3Iļjins Kirils
            • 28'
            8Petrivs Artūrs
              10Ševčuks Iļja
              • 17'
              • 56'
              3Smiļģis Toms
              • 73'
              18Kouadio Alain Cedric Herve
              • 57'
              • 70'
              4Ģērmanis Nauris
              • 37'
              20Lebamba Stanislav
                19Kārkliņš Andis
                  19Afanasjevs Valerijs
                  • 48'
                  • 77'
                  11Grāveris Kalvis (C)
                    30Sokolovs Jurijs
                    • 65'
                    5Pelēkais Jānis
                      Rezervisti
                      22Žadanovs Daniils
                      • 73'
                      17Apiņš Rinalds
                        15Sibirjanovs Dainis
                          18Migliņš Mareks
                            24Carmona Munoz Naisir
                            • 70'
                            • 85'
                            23Kozlovs Deniss
                            • 65'
                            • 69'
                            11Žaldovskis Ričards
                            • 56'
                            2Šeršņevs Sandis
                            • 77'
                            16Magrins Roberts
                              Galvenais treneris
                              Morozs ViktorsValaņins Jānis
                              Spēles tiesneši un oficiālās personas
                              Galvenais tiesnesis: Bačuks Andris
                              1 tiesneša asistents: Kolosovs Andrejs
                              2 tiesneša asistents: Veļķers Ervīns
                              Ceturtais tiesnesis: Makarovs Andrejs
                              Tiesnešu inspektors: Supe Ādolfs