LFF nacionālās sacensības LFF nacionālās sacensības

Pirmā līga 2018

13. kārta, 11/08/2018 17:00

Stadions "Celtnieks", Daugavpils
Skatītāju skaits: 155
BFC Daugavpils/Progress
9
Grobiņas SC
0
1Dubodelovs Ivans
    31Ozols Vents
      19Afanasjevs Valerijs
      • 46'
      22Freimanis Edgars
      • 44'
      2Truskovskis Leonīds
        17Bespjorstovs Jans
          4Zalaks Verners
            23Sāmietis Raimonds
            • 60'
            20Lebamba Stanislav
              5Freimanis Jānis
                18Kouadio Alain Cedric Herve
                • 17'
                • 18'
                • 21'
                20Ašmanis Elvis
                  11Žaldovskis Ričards
                  • 67'
                  21Jēkabsons Jānis
                    30Sokolovs Jurijs
                    • 40'
                    11Tumanovs Antons
                      9Askerov Vugar
                      • 32'
                      • 57'
                      8Jēkabsons Emīls
                        8Skrebels Raivis (C)
                          6Teretenko Jurijs
                            7Cucurs Dāvis
                            • 57'
                            13Džeriņš Ralfs Denijs
                            • 52'
                            Rezervisti
                            22Žadanovs Daniils
                              24Carmona Munoz Naisir
                              • 21'
                              • 42'
                              • 51'
                              23Amaral de Oliveira Junior Marcio
                              • 57'
                              • 76'
                              • 83'
                              10Ševčuks Iļja
                              • 57'
                              3Iļjins Kirils
                              • 46'
                              • 49'
                              17Magrins Roberts
                                5Ivanovs Edgars
                                • 40'
                                Galvenais treneris
                                Morozs ViktorsDobrecovs Viktors
                                Spēles tiesneši un oficiālās personas
                                Galvenais tiesnesis: Vasjkovs Sergejs
                                1 tiesneša asistents: Ševčenko Deniss
                                2 tiesneša asistents: Hmurovičs Dmitrijs
                                Ceturtais tiesnesis: Keziks Jevgenijs
                                Tiesnešu inspektors: Popovičenko Jurijs