LFF nacionālās sacensības LFF nacionālās sacensības

Otrā līga 2018 Vidzeme

7. kārta, 23/09/2018 19:30

Rīgas Hanzas vidusskolas futbola laukums, Riga
Skatītāju skaits: 34
DSVK Traktors
1
FK Pļaviņas DM
3
5Būmanis Arnis
  • 90'
1Rudzītis Artūrs
    12Toms Harijs
      18Zvidriņš Aleksandrs
        21Sondors Pauls
        • 46'
        6Mickevičs Norberts Edijs
          10Skroderis Jānis (C)
            11Rūtiņš Mārcis
            • 48'
            • 77'
            99Buļs Edgars
            • 67'
            7Ostvalds Andrejs (C)
              51Vizulis Valdis
                3Molčanovs Staņislavs
                • 61'
                72Smilškalns Ģirts
                • 62'
                2Taškāns Ilmārs
                  16Zālītis Artūrs
                  • 15'
                  13Mičulis Jānis
                    3Podnieks Lauris
                      8Rūtiņš Kaspars
                      • 58'
                      44Babulis Kārlis
                        10Prohorovs Rolands
                        • 17'
                        30Šlesers Edijs
                        • 21'
                        12Beikerts Kārlis
                        • 83'
                        Rezervisti
                        17Ozoliņš Jurģis
                        • 62'
                        • 82'
                        14Nikaļuks Sergejs
                        • 58'
                        15Ermičs Aivars
                        • 67'
                        16Knodze Krišs
                        • 61'
                        • 79'
                        37Akmentiņš Māris
                          9Vilkaplāters Miks
                            73Akmentiņš Rikijs Mārtiņš
                              17Siliņš Guntars
                              • 83'
                              8Sprancis Ģirts
                              • 46'
                              Galvenais treneris
                              Zālītis ArtūrsSiliņš Imants
                              Spēles tiesneši un oficiālās personas
                              Galvenais tiesnesis: Zamurs Raitis
                              1 tiesneša asistents: Ikaunieks Jānis
                              2 tiesneša asistents: Nazarovs Ēriks