LFF nacionālās sacensības LFF nacionālās sacensības

Latvijas Kauss 2018 2.posms

2. kārta, 01/07/2018 17:00

Rīgas 49. vidusskolas stadions, Riga
Skatītāju skaits: 20
DSVK Traktors
0
Grobiņas SC
7
68Varakājs Dāvis
    31Ozols Vents
      11Karlins Olafs
      • 76'
      17Bespjorstovs Jans
        3Podnieks Lauris
          21Jēkabsons Jānis
          • 7'
          • 63'
          • 67'
          • 90'
          51Vizulis Valdis
            7Knapšis Emīls (C)
            • 14'
            • 74'
            30Šlesers Edijs
              23Sāmietis Raimonds
              • 89'
              4Lūsis Egīls
                14Norenbergs Lauris
                  16Zālītis Artūrs
                  • 62'
                  11Tumanovs Antons
                    76Būmanis Arnis
                    • 17'
                    • 46'
                    6Teretenko Jurijs
                      21Sondors Pauls
                      • 46'
                      5Freimanis Jānis
                      • 67'
                      10Skroderis Jānis (C)
                        2Tīls Filips
                        • 56'
                        2Bisenieks Jānis
                          13Džeriņš Ralfs Denijs
                            Rezervisti
                            8Sprancis Ģirts
                            • 46'
                            18Ašmanis Elvis
                              37Akmentiņš Māris
                              • 76'
                              20Norenbergs Sandris
                              • 67'
                              73Akmentiņš Rikijs Mārtiņš
                                33Kalniņš Mārtiņš
                                  72Smilškalns Ģirts
                                    88Kovals Dainis
                                    • 46'
                                    Galvenais treneris
                                    Dobrecovs Viktors
                                    Spēles tiesneši un oficiālās personas
                                    Galvenais tiesnesis: Ķēniņš Artis
                                    1 tiesneša asistents: Koritko Valdis
                                    2 tiesneša asistents: Borisevičs Eduards
                                    Ceturtais tiesnesis: Lupanovs Sergejs
                                    Tiesnešu inspektors: Supe Ādolfs