LFF nacionālās sacensības LFF nacionālās sacensības

Jaunatnes čempionāts U-13A

9. kārta, 12/06/2018 14:00

Pārventas sporta kompleksa futbola laukums, Ventspils
Skatītāju skaits: 40
FA Ventspils
0
Babītes SK
4
99Silagailis Haralds
    2Lubgāns Reinis
      19Suhanovs Daniils
        1Dzērve Roberts
          9Pētersons Rainers
            3Vaisjuns Jorens
              21Ernestovskis Roberts
                8Sedols Dāvis
                • 11'
                • 39'
                26Mironovs Daniels
                • 49'
                6Bombins Krišjānis
                  18Lutovins Iļja
                    11Valutadatils Efraims
                      5Feldmans Markoss
                        27Ķiecis Sandis
                          6Petrovs Alekss
                            16Zīverts Gustavs
                              24Kučinskis Daniils
                                9Barkāns Kaspars
                                  22Sidorčiks Roberts
                                    12Pāls Reinis (C)
                                    • 56'
                                    8Cielavs Fricis Eduards
                                      22Spunde Matīss
                                        25Kronis Ernests
                                          28Tverjanovičs Boris Markuss
                                            27Šenfelds Toms
                                              5Āriņš Gothards
                                                23Grīslis Valters
                                                  20Saltups Raimonds
                                                    30Krjukovs Ņikita (C)
                                                      17Kūmiņš Rolands
                                                        4Krieviņš Reinis
                                                          7Kapustins Dmitrijs
                                                            Galvenais treneris
                                                            Tidenbergs SergejsJegorovs Andrejs
                                                            Spēles tiesneši un oficiālās personas
                                                            Galvenais tiesnesis: Trusovs Artjoms
                                                            1 tiesneša asistents: Mordatenko Vasilijs
                                                            2 tiesneša asistents: Keisels Aleksejs