LFF nacionālās sacensības LFF nacionālās sacensības

Jaunatnes čempionāts U-16

9. kārta, 14/06/2018 16:00

Ventspils 2. pamatskolas stadions, Ventspils
Skatītāju skaits: 35
FA Ventspils
0
BFC Daugavpils
2
1Hartmanis Kristians
    12Šelkovskis Aleksejs
      9Dreija Uvis
        5Kudeļkins Aleksejs
          8Rozancevs Ņikita
            10Pavļukevičs Daniils
              5Belovs Aleksejs
              • 68'
              18Rakuls Dmitrijs
                21Bērziņš Andris
                • 49'
                19Rodčenko Maksims
                  20Rīns Dīvs (C)
                    4Miņins Jevgenijs
                      6Krišjānis Renards
                        28Ziļs Marks
                        • 70'
                        55Podnieks Mikus
                          8Timofejevs Vladislavs (C)
                          • 77'
                          11Ošenbergs Indriķis
                          • 58'
                          3Molotkovs Deniss
                            24Zvirgzdiņš Emīls
                              9Petriks Salvis
                              • 9'
                              10Degterjovs Danils
                                21Stumbiņš Raivis
                                  Rezervisti
                                  19Ercmanis Mārtiņš
                                    1Kokotins Niks
                                      22Saleiko Maksims
                                      • 58'
                                      23Raščevskis Oļģerts
                                      • 70'
                                      4Grīslis Ralfs Roberts
                                      • 68'
                                      15Kirikovs Artjoms
                                        27Ivanovs Raivo Dāniels
                                          17Skrinda Niklāvs Konrāds
                                          • 77'
                                          29Mateša Artūrs
                                            Galvenais treneris
                                            Pučinsks JurģisPogodins Sergejs
                                            Spēles tiesneši un oficiālās personas
                                            Galvenais tiesnesis: Mordatenko Vasilijs
                                            1 tiesneša asistents: Keisels Aleksejs
                                            2 tiesneša asistents: Rogačovs Dmitrijs