LFF nacionālās sacensības LFF nacionālās sacensības

Jaunatnes čempionāts U-14

10. kārta, 01/07/2018 13:00

Pārventas sporta kompleksa futbola laukums, Ventspils
Skatītāju skaits: 28
FA Ventspils
1
FK Tukums 2000/TSS
1
1Kušnirenko Edvins Vladimirs (C)
    71Ādamsons Rihards
      10Jurevičs Andrejs
        1Čevers Leonards
          12Karpovs Nikita
            4Ošis Edvards Eduards
              19Suhanovs Daniils
                15Bormanis Dāvis
                  7Kančs Kristaps
                    40Atligins Iļja
                      9Fedoruks Ņikita
                        37Stupmanis Roberts Miķelis
                          8Voļevačs Ņikita
                            6Krieviņš Kristaps Kārlis
                              30Krjukovs Ņikita
                                17Ūdris Renards
                                  11Viļumovs Klāvs
                                  • 47'
                                  10Štāls Martins
                                    25Kronis Ernests
                                      88Pulkstenis Roberts
                                        3Semeško Maksims
                                        • 65'
                                        3Kurtišs Toms
                                          21Ernestovskis Roberts
                                          • 56'
                                          8Ozols Mārtiņš
                                            5Ņikiferovičs Aleksejs
                                              16Romanovs Renārs
                                                14Āboliņš Artūrs
                                                  19Mūrnieks Artūrs
                                                  • 2'
                                                  5Anševics Eduards
                                                    2Stakāns Matīss
                                                      21Puzānovs Kristaps
                                                        13Jansons Kristaps
                                                          Galvenais treneris
                                                          Cekanavičius SauliusGrudcins Artjoms
                                                          Spēles tiesneši un oficiālās personas
                                                          Galvenais tiesnesis: Keisels Aleksejs
                                                          1 tiesneša asistents: Trusovs Artjoms
                                                          2 tiesneša asistents: Mordatenko Vasilijs