LFF nacionālās sacensības LFF nacionālās sacensības

Jaunatnes čempionāts U-14 5.-8.vieta

4. kārta, 07/10/2018 16:00

Pārventas sporta kompleksa futbola laukums, Ventspils
Skatītāju skaits: 35
FA Ventspils
0
FK Tukums 2000/TSS
0
99Silagailis Haralds
    1Čevers Leonards
      10Jurevičs Andrejs
        10Štāls Martins
          16Šteins Andris
            13Jansons Kristaps
            • 46'
            14Āboliņš Artūrs
              8Ozols Mārtiņš
                4Rudenko Dmitrijs
                  11Ūzis Kristaps Kārlis
                    5Ņikiferovičs Aleksejs
                      40Atligins Iļja
                        9Fedoruks Ņikita (C)
                          5Anševics Eduards
                          • 56'
                          7Kančs Kristaps
                            19Mūrnieks Artūrs
                              30Krjukovs Ņikita
                                6Krieviņš Kristaps Kārlis
                                  3Semeško Maksims
                                    4Ošis Edvards Eduards
                                    • 56'
                                    11Viļumovs Klāvs
                                      17Ūdris Renards
                                        Rezervisti
                                        8Voļevačs Ņikita
                                          71Ādamsons Rihards
                                            25Kronis Ernests
                                              9Prančs Jēkabs Krists
                                                15Poderenko Ņikita
                                                  3Kurtišs Toms
                                                    12Karpovs Nikita
                                                      16Romanovs Renārs
                                                        15Bormanis Dāvis
                                                          7Besikirskis Kaspars
                                                            Galvenais treneris
                                                            Tidenbergs SergejsGrudcins Artjoms
                                                            Spēles tiesneši un oficiālās personas
                                                            Galvenais tiesnesis: Silajevs Andrejs
                                                            1 tiesneša asistents: Keisels Aleksejs
                                                            2 tiesneša asistents: Trusovs Artjoms