LFF nacionālās sacensības LFF nacionālās sacensības

Jaunatnes čempionāts U-14

7. kārta, 13/05/2018 14:00

Pārventas sporta kompleksa futbola laukums, Ventspils
Skatītāju skaits: 28
FA Ventspils
1
Rīgas Futbola skola
1
1Kušnirenko Edvins Vladimirs (C)
    1Maculevičs Konstantīns
      15Poderenko Ņikita
        12Rusiņš Marks
          9Fedoruks Ņikita
            18Vīksna Aivars (C)
              19Suhanovs Daniils
                9Trefilovs Vadims
                  8Voļevačs Ņikita
                    20Grīnbergs Marats
                    • 26'
                    5Ņikiferovičs Aleksejs
                      15Markuševskis Artjoms
                        3Semeško Maksims
                          5Pumpurs Mārtiņš
                            4Rudenko Dmitrijs
                              8Morozs Iļja
                                30Krjukovs Ņikita
                                  27Raizers Dmitrijs
                                  • 42'
                                  10Jurevičs Andrejs
                                    10Aleksejevs Aleksandrs
                                      7Kančs Kristaps
                                      • 50'
                                      17Penka Ričards
                                        12Karpovs Nikita
                                          2Ilenāns Kristiāns
                                            25Kronis Ernests
                                              25Ustinovs Artjoms
                                                2Cekanavičius Artūras
                                                  4Habarovs Dmitrijs
                                                    14Āboliņš Artūrs
                                                      11Fedotovs Ralfs
                                                        26Žaleiko Gļebs
                                                          14Sorokins Maksims
                                                            Galvenais treneris
                                                            Cekanavičius SauliusKohans Dmitrijs
                                                            Spēles tiesneši un oficiālās personas
                                                            Galvenais tiesnesis: Silajevs Andrejs
                                                            1 tiesneša asistents: Rogačovs Dmitrijs
                                                            2 tiesneša asistents: Keisels Aleksejs