LFF nacionālās sacensības LFF nacionālās sacensības

Jaunatnes čempionāts U-14 5.-8.vieta

3. kārta, 20/10/2018 14:00

Pārventas sporta kompleksa futbola laukums, Ventspils
Skatītāju skaits: 35
FA Ventspils
0
Rīgas Futbola skola
0
99Silagailis Haralds
    1Maculevičs Konstantīns
      15Poderenko Ņikita
        11Trefilovs Vadims
          30Krjukovs Ņikita
            9Vīksna Aivars (C)
              7Kančs Kristaps
                2Ilenāns Kristiāns
                  3Semeško Maksims
                    21Kadikovs Luka
                      4Rudenko Dmitrijs
                      • 68'
                      7Morozs Iļja
                        21Ernestovskis Roberts
                          15Markuševskis Artjoms
                            10Jurevičs Andrejs
                              8Grīnbergs Marats
                                8Voļevačs Ņikita
                                  16Kuzņecovs Roberts
                                    14Āboliņš Artūrs
                                      17Penka Ričards
                                        9Fedoruks Ņikita (C)
                                          6Žaleiko Gļebs
                                            Rezervisti
                                            26Mironovs Daniels
                                              30Rusiņš Marks
                                                25Kronis Ernests
                                                  18Fedotovs Ralfs
                                                  • 25'
                                                  4Gorodņickis Roberts
                                                    27Ustinovs Artjoms
                                                      10Aleksejevs Aleksandrs
                                                        Galvenais treneris
                                                        Cekanavičius SauliusKohans Dmitrijs
                                                        Spēles tiesneši un oficiālās personas
                                                        Galvenais tiesnesis: Silajevs Andrejs
                                                        1 tiesneša asistents: Rogačovs Dmitrijs
                                                        2 tiesneša asistents: Keisels Aleksejs