LFF nacionālās sacensības LFF nacionālās sacensības

Jaunatnes čempionāts U-14 5.-8.vieta

5. kārta, 11/10/2018 16:00

Pārventas sporta kompleksa futbola laukums, Ventspils
Skatītāju skaits: 30
FA Ventspils
2
SK Super Nova
1
99Silagailis Haralds
    98Pērkons Endijs Miervaldis (C)
    • 50'
    5Ņikiferovičs Aleksejs
      11Janišs Ādams
        7Kančs Kristaps
          31Ušpelis Artis
            21Ernestovskis Roberts
              8Godiņš Kristians
                16Šteins Andris
                  12Cīrulis Matīss Ričards
                    4Rudenko Dmitrijs
                      77Moiseikins Dmitrijs
                        30Krjukovs Ņikita
                          10Zelmanis Rolands
                            11Viļumovs Klāvs
                              76Gorbaņs Maksims
                                9Fedoruks Ņikita (C)
                                  47Sejāns Artūrs
                                    10Jurevičs Andrejs
                                    • 53'
                                    • 69'
                                    23Brakovskis Dāvis
                                    • 40'
                                    14Āboliņš Artūrs
                                    • 50'
                                    69Šusts Jēkabs-Māris
                                      Rezervisti
                                      15Poderenko Ņikita
                                        17Kārkliņš Mareks
                                        • 40'
                                        • 42'
                                        12Karpovs Nikita
                                          40Sterkins Daniels
                                            8Voļevačs Ņikita
                                              72Šēpers Kristaps
                                                2Cekanavičius Artūras
                                                  64Ivanovskis Voicehs Ralfaels
                                                    Galvenais treneris
                                                    Cekanavičius SauliusEižvertiņš Artūrs
                                                    Spēles tiesneši un oficiālās personas
                                                    Galvenais tiesnesis: Vlasovs Aleksandrs
                                                    1 tiesneša asistents: Rogačovs Dmitrijs
                                                    2 tiesneša asistents: Mordatenko Vasilijs