LFF nacionālās sacensības LFF nacionālās sacensības

Latvijas Kauss 2017

2. kārta, 18/06/2017 16:00

Gulbenes SC stadions, Gulbene Municipality
Skatītāju skaits: 80
FB Gulbene 2005
1
FK Karosta
5
99Zaķis Einārs
    1Mazūrs Mārcis
      17Mordunovs Aleksandrs
        2Jermoļenko Vladislavs
          6Šolins Raitis
            5Lībeks Kristers Daniels
              11Bisenieks Emīls
                10Bite Edgars
                • 57'
                23Graudiņš Mārcis
                  14Grundulis Ernests
                  • 42'
                  3Roziņš Ivars
                  • 39'
                  • 71'
                  11Skripko Ivo
                  • 36'
                  16Kozlovskis Mareks
                  • 90'+1'
                  16Sērmoliņš Daniels
                  • 40'
                  • 64'
                  19Surovs Valentīns
                  • 36'
                  • 82'
                  18Dobelis Nauris (C)
                  • 10'
                  • 74'
                  9Keišs Jānis
                    4Lākutis Ivo
                    • 57'
                    4Mežkuts Uģis
                    • 28'
                    9Grasis Gustavs
                    • 24'
                    10Jezuns Ilgvars
                      15Aržeņinovs Ņikita
                      • 72'
                      Rezervisti
                      1Peksts Dzintars
                        20Cimbals Jevgeņijs
                        • 57'
                        2Sarkans Aleksandrs
                          6Rozentāls Kristians
                          • 64'
                          18Andževs Ingars
                          • 28'
                          17Vološinovs Daniels
                          • 74'
                          • 90'+1'
                          7Aigars Matīss
                          • 71'
                          5Lustiks Aleksandrs
                            Galvenais treneris
                            Pocjutis Rolands
                            Spēles tiesneši un oficiālās personas
                            Galvenais tiesnesis: Kolosovs Jurijs
                            1 tiesneša asistents: Bačuks Andris
                            2 tiesneša asistents: Semjonovs Artemijs