LFF nacionālās sacensības LFF nacionālās sacensības

Otrā līga 2018 Rīga

10. kārta, 15/07/2018 15:00

RTU stadions, Riga
Skatītāju skaits: 63
FC BetLanes
2
Monarhs/Flaminko
1
21Urigajevs Valērijs
    93Sīlis Reinis
      23Ikstens Oskars (C)
        4Prohorovs Dmitrijs
          14Golovins Sergejs
          • 90'
          20Skibjuks Dmitrijs
            13Ziļs Vitālijs
              81Travkins Sergejs
                5Stepaņuks Grigorijs
                • 46'
                11Zolotarjovs Dmitrijs (C)
                  18Semjonovs Oļegs
                  • 72'
                  13Golovizins Viktors
                    7Šarovs Lavrentijs
                    • 77'
                    • 78'
                    88Zeņkovs Aleksandrs
                      16Baikovs Viktors
                      • 46'
                      18Kļimovs Aleksandrs
                        20Diakvnishvili Giorgi
                        • 74'
                        • 90'+1'
                        82Tarasenko Pāvels
                          29Matjušenko Germans
                            92Dzelzkalējs Raitis
                            • 47'
                            15Bečs Dainis
                              9Kravčenko Oļegs
                                Rezervisti
                                17Bobrovs Mihails
                                • 86'
                                1Lukoņins Vladimirs
                                  8Sīpols Mārtiņš
                                    22Zagladovs Vadims
                                      4Ahmetovs Ruslans
                                      • 90'
                                      15Sovtuss Sergejs
                                        2Neverovskis Maksims
                                        • 72'
                                        • 86'
                                        2Bikovskis Deniss
                                          6Šimanovskis Romāns
                                          • 78'
                                          55Zolotarjovs Andrejs
                                            3Kočetkovs Pāvels
                                            • 46'
                                            Galvenais treneris
                                            Osins AleksandrsMarozovs Boriss
                                            Spēles tiesneši un oficiālās personas
                                            Galvenais tiesnesis: Ignatjevs Deniss
                                            1 tiesneša asistents: Saulenbergs Rihards
                                            2 tiesneša asistents: Radionenko Sergejs