LFF nacionālās sacensības LFF nacionālās sacensības

Otrā līga 2018 Kurzeme/Zemgale 1.posms

1. kārta, 12/05/2018 17:00

A.Grundmaņa stadions, Kuldīga Municipality
Skatītāju skaits: 73
FC Nikers
2
Saldus SS/Brocēnu NBJSS
4
77Rudskojs Maksims
  • 46'
1Kreits Dagnis
    11Vēvers Ričards
      8Varnovskis Ginters (C)
      • 48'
      12Dvarons Niklāvs
      • 72'
      26Ozols Niks
      • 15'
      • 32'
      5Liepiņš Artūrs
        6Seļickis Ričards
          32Vite Emīls
          • 32'
          • 46'
          15Eglājs Ģirts
            23Rumbenieks Guntars
              7Panovs Kaspars
              • 16'
              15Romānovs Uģis
              • 60'
              29Glāziņš Uģis
              • 54'
              20Sakalovskis Sendijs
              • 9'
              • 46'
              19Neilands Kristaps
                8Silarājs Raitis
                • 60'
                18Glūdiņš Kristaps
                  14Priedēns Sandis Oskars
                  • 72'
                  13Konovalovs Vladimirs
                  • 49'
                  24Liepiņš Ginters
                  • 46'
                  10Novgorodskis Dmitrijs
                  • 60'
                  • 75'
                  Rezervisti
                  1Cīrulis Artūrs
                  • 46'
                  11Tauberis Kaspars
                  • 32'
                  • 83'
                  7Ābele Kristers
                  • 46'
                  • 49'
                  2Tikums Jānis
                  • 54'
                  19Gerasimuks Juris
                  • 60'
                  23Opelts Mārcis
                  • 83'
                  17Šternbergs Artūrs
                  • 46'
                  2Grundmanis Andis
                  • 60'
                  22Bergmanis Toms
                  • 72'
                  9Ponomarjovs Kārlis
                  • 46'
                  Galvenais treneris
                  Skābardis Jānis
                  Spēles tiesneši un oficiālās personas
                  Galvenais tiesnesis: Sprūdžs Konstantīns
                  1 tiesneša asistents: Silajevs Andrejs
                  2 tiesneša asistents: Mordatenko Vasilijs